Gelée Royale, Royal jellyCzyste mleczko pszczele • Ceny mleczka pszczelego

Mleczko pszczele cena

Sprzedawane przez nas czyste mleczko pszczele jest w 100% naturalne, świeżo zebrane z uli. Spożywając pszczele mleczko szczególną uwagę należy zwrócić na jego świeżość. Tak, jak w przypadku warzyw czy owoców, tak tutaj świeżość oraz sposób przechowywania produktów pszczelich ma kluczowe znaczenie dla zawartości w produkcie cennych składników odżywczych oraz ich przyswajalności przez organizm. Świeże czyste mleczko pszczele to źródło wielu cennych witamin, minerałów, kwasów, białek, aminokwasów. Mleczko pszczele jako jedyny produkt naturalny zawiera acetylocholinę, która rozszerza naczynia krwionośne, reguluje pracę serca, zmniejsza ciśnienie tętnicze.

Mleczko pszczele – cena i gramatura opakowań

Ze względu na naturalne pochodzenie pszczelego mleczka, szczególną uwagę należy przywiązywać do daty ważności. Aby mleczko było pełne wszystkich cennych składników i by jego stosowanie przynosiło korzyści, na jakich nam zależy, przyjmujmy tylko świeży produkt. Dlatego my przygotowaliśmy różnej wielkości opakowania z pszczelim mleczkiem, byś wybrał taką ilość, którą swobodnie zużyjesz przed upływem terminu przydatności. Oczywiście możesz zamówić jednocześnie kilka słoiczków pszczelego mleczka i innych produktów pszczelich pochodzenia naturalnego.

Stosowanie mleczka pszczelego niesie za sobą wiele korzyści. W jednym produkcie znajdziesz wiele cennych i potrzebnych dla prawidłowego funkcjonowania substancji. Dzięki temu stosując jeden produkt, nie potrzebujesz przyjmować kilku różnych suplementów diety. To proste i skuteczne rozwiązanie na wiele dolegliwości, które nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi. Stosując bowiem pszczele mleczko jedyne na co należy zwracać uwagę, to świeżość tego produktu. Zalecane dawki dzienne sugerują, ile powinniśmy przyjmować pszczelego mleczka, by uzyskać pożądany efekt. Nie musimy się jednak obawiać, gdy przyjmiemy go więcej. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy obawiają się skutków ubocznych wynikających z przedawkowania syntetycznych suplementów. Mleczko pszczele to naturalny produkt pochodzenia pszczelego, którego nie można przedawkować! Zamów mleczko w naszym sklepie online i ciesz się zdrowiem długie lata!


Czyste mleczko pszczele, 100 g

Czyste mleczko pszczele, 100 g
Opakowanie: 100 g

Cena: 197 zł
ZAMÓWIENIE »

Czyste mleczko pszczele, 40 g

Czyste mleczko pszczele, 25 g
Opakowanie: 40 g

Cena: 97 zł
ZAMÓWIENIE »

Czyste mleczko pszczele, 225g

Czyste mleczko pszczele Bio, 100g
Opakowanie: 225 g

Cena: 371 zł
ZAMÓWIENIE »

Czyste mleczko pszczele, 25 g


Czyste mleczko pszczele Bio, 25 g

Opakowanie: 25 g

Cena: 67
ZAMÓWIENIE »
Zapraszamy do odwiedzenia poniższych podstron:

Mleczko pszczele zastosowanieStosowanie mleczka pszczelegoInformacje dotyczące przechowywania i spożywania mleczka pszczelego. Pszczele mleczko cenaZobacz opakowaniaNa tej stronie przedstawiamy, w jakich opakowaniach można zakupić mleczko pszczele. Lecznicze działanie mleczka pszczelegoDziałanie mleczkaMleczko pszczele jest wspaniałą substancją, która może okazać się pomocna w niemal wszystkich problemach zdrowotnych.